Algemene "Lions" Bestuur

                                                                   vzw Bestuur

 

vzw Bestuurder

Freddy Daelemans " Roadrunner "

freddy@star-riders.be

 

vzw Bestuurder & Staff-member   (regio Antwerpen)

Philip Van Asbroeck "Cool-Rider"    

 cool-rider@star-riders.be  

 

 

vzw Bestuurder

Philip Vanden Bussche   

 philip@star-riders.be

                                                            Staff-members

Staff-member   (regio Oost-en West Vlaanderen)

Erik Nowé "Demon"    

 demon@star-riders.be  

 

Staff-member   (regio Europa)

Hans Segers "Pekker"    

 pekker@star-riders.be  

Staff-member   (regio Brabant)

André Boghemans "Black-Velvet"    

 andre@star-riders.be

Staff-member   (regio Limburg)

Paul Hardy "Meester Paul"    

 paul@star-riders.be