LIONS MANAGEMENT

Algemeen "Lions" Bestuur

 

vzw Bestuurder

Freddy Daelemans " Roadrunner "

freddy@star-riders.be

 

vzw Bestuurder & Staff-member (regio Antwerpen)

Philip Van Asbroeck "Cool-Rider"

cool-rider@star-riders.be

 

 

vzw Bestuurder & Staff-member (regio West Vlaanderen)

Erik Nowé "Demon"

demon@star-riders.be

 

 

 

Staff members

 

Staff-member (regio Oost Vlaanderen) Staff-member (regio Europa)

Bart van Tittelboom Hans Segers "Pekker"

bart@star-riders.be pekker@star-riders.be

 

 

 

 

 

Staff-member (regio Brabant) Staff-member (regio Limburg)

André Boghemans "Black-Velvet" Paul Hardy "Meester Paul"

andre@star-riders.be paul@star-riders.be